01
architektura na lata

Mieszkaj w Mieście - Zacisze Banacha to kameralna inwestycja w sercu Górki Narodowej, spokojnej i doskonale zlokalizowanej części Krakowa.

 

W jej ramach powstało zaledwie 108 mieszkań w dwóch budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych (parter oraz 5 pięter) cechujących się ponadczasową architekturą czerpiącą inspiracje z nawiązań do stylu art déco.

infografika-banacha-1-1.png

Zewnętrzny wygląd budynków to klasyczna i stonowana bryła, którą wyróżnia wiele detali – zdobi ją m.in. okładzina z płytki klinkierowej charakteryzująca się trwałością i szlachetnością materiału. Zadbaliśmy o to, by również części wspólne wewnątrz budynków prezentowały się atrakcyjnie i unikatowo dzięki specjalnie zaprojektowanemu systemowi identyfikacji wizualnej. Inwestycja jest gotowa.

 

Wszystkie z mieszkań jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowych o funkcjonalnych układach i metrażach od 27 m² do 96 m² posiadają komfortowe i przestronne balkony bądź ogródki, a w przypadku dwóch dwupoziomowych apartamentów – tarasy.

 

zaciszebanacha

zacisze banacha

 

Każde z mieszkań zostało wyposażone w możliwość montażu klimatyzacji oraz w duże okna zapewniające odpowiednie doświetlenie pomieszczeń. Uzupełnieniem tej zróżnicowanej oferty są: 64 miejsca parkingowe w garażu podziemnym, 44 naziemne miejsca parkingowe oraz 34 komórki lokatorskie.


Zacisze Banacha jest odpowiedzią na oczekiwania osób, którym zależy na lokalizacji mieszkania w północnej części Krakowa, a także na idealnych pod kątem inwestycyjnym metrażach oraz uniwersalnych układach mieszkań przy zachowaniu jakości oferowanej przez markę Mieszkaj w Mieście.

Dowiedz się więcej

Zwiń

02
twoja przestrzeń

Mieszkaj w Mieście – Zacisze Banacha to wyjście naprzeciw dynamicznie zmieniającym się potrzebom współczesnego świata.

 

Tempo życia i uzależnienie od miejsca pracy już od lat determinują migracje do dużych zurbanizowanych ośrodków. Jednocześnie miejski zgiełk oraz rosnąca ilość bodźców płynących z otoczenia decydują o coraz silniej rosnącej potrzebie wypoczynku i relaksu.

infografika-banacha-2-2.png

Nasza inwestycja łączy w sobie cechy zapewniające wysoki komfort życia dzięki otoczeniu infrastruktury miasta oraz work-life balance w związku z bliskością natury. Sprawia to, że mieszkanie idealnie dopasowane do swoich potrzeb znajdą w niej zarówno:

– rodziny z dziećmi, którym zależy na 3 lub 4 pokojach oraz bliskości szkół, przedszkoli i żłobków,

– pary poszukujące swojego pierwszego i kompaktowego mieszkania z myślą o budowie w przyszłości wolnostojącego domu na przedmieściach,

– dynamicznie żyjący single oczekujący ustawnej kawalerki i dogodnego dojazdu do centrum miasta,

– seniorzy, którzy pragną mieć mieszkanie z przydomowym ogródkiem z możliwością wypoczynku w otoczeniu natury.

Na opisaną powyżej atrakcyjność dla różnych grup przyszłych mieszkańców ma wpływ wiele zalet, jakimi charakteryzuje się Zacisze Banacha, m.in.:

– bliskość spokojnej okolicy i możliwość relaksu dzięki bezpośredniemu sąsiedztwu graniczącego z inwestycją ogródka jordanowskiego posiadającego plac zabaw;

– niewiele ponad kilometrowa odległość od Parku Leśnego Witkowice, który oferuje około 16 ha zieleni i sieć szlaków pieszych oraz tras rowerowych;

– malownicze widoki na panoramę Krakowa i czyste powietrze, które wentyluje usytuowaną na wzniesieniu okolicę;

– bliskość miejskiej infrastruktury dzięki lokalizacji w doskonale skomunikowanej części Prądnika Białego i w niedalekiej odległości od powstającego przystanku linii szybkiego tramwaju, której budowa rozpoczęła się w 2020 roku (w planach jest również budowa przystanku Prądnik Czerwony wraz z parkingiem typu park & ride w ramach rozwoju sieci Szybkiej Kolei Aglomeracyjnej);

– bardzo dobra komunikacja nie tylko z pozostałą częścią stolicy Małopolski, ale również z resztą regionu, którą zapewnia lokalizacja w pobliżu ulicy Opolskiej i rozbudowywanej alei 29. Listopada – umożliwi ona dogodny dojazd do północnej obwodnicy Krakowa oraz drogi ekspresowej S7 w kierunku Warszawy.

Dowiedz się więcej

Zwiń

03
dostępność usług

Mieszkaj w Mieście to nie reklamowy slogan, to marka opierająca się na koncepcji, w którą wpisana jest dostępność usług.

 

Realizując naszą flagową inwestycję w Krakowie – Osiedle Wizjonerów, od samego początku dążyliśmy do stworzenia od podstaw na ponad 20 hektarach samowystarczalnej dzielnicy, która bazuje na idei 15-minutowego miasta. 

Zachęcamy do jej odwiedzenia przy okazji wizyty w naszym Biurze Sprzedaży – z pewnością uda się zauważyć, że konsekwencja w tworzeniu miejsca idealnego do życia to coś, co chcielibyśmy przenosić na wszystkie realizowane przez nas projekty deweloperskie.

infografika-banacha-3-3.png

Z uwagi na doskonałą lokalizację pośród istniejącej i zrealizowanej w ostatnich latach w tej części dzielnicy Prądnik Biały nowej zabudowy Zacisze Banacha oferuje bliskość najpotrzebniejszej infrastruktury. Stanowi o tym obecność w odległości kilku minut spacerem takich obiektów jak m.in.:

– żłobek i przedszkole sportowo-językowe,

– żłobki niepubliczne,

– przedszkole publiczne,

– niepubliczne przedszkole artystyczne,

– szkoła podstawowa,

– centrum medyczne „Dbamy o mamy”,

– przychodnia lekarsko-stomatologiczna,

– apteka,

– kawiarnia,

– restauracja,

– sklep spożywczo-przemysłowy,

– delikatesy,

– market spożywczy,

– kościół,

– salon kosmetyczny,

– salon fryzjerski,

– placówka pocztowa.

Ponadto niewiele dalej, bo w odległości kilku minut jazdy samochodem, znajdują się m.in.:

– Biedronka,

– Lidl,

– stacje benzynowe,

– szpital,

– siłownia/klub fitness,

– boisko piłkarskie,

– hala sportowa,

– park wodny,

– Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki”,

– Multikino,

– centra handlowe: Krokus i Serenada,

– OBI,

– Castorama,

– McDonald’s,

- pozostała gastronomia i wiele innych.

 

Dowiedz się więcej

Zwiń

04
zielona energia

Na Mieszkaj w Mieście – Zaciszu Banacha stawiamy na zieloną energię w częściach wspólnych.

 

Montaż paneli fotowoltaicznych na dachach budynków w inwestycji Zacisze Banacha to nowoczesne rozwiązanie zapewniające nie tylko dbałość o środowisko, ale również zmniejszenie opłat za energię w częściach wspólnych – na klatkach, parkingach, w windach czy garażach podziemnych. 

infografika-banacha-4-b.png

W inwestycji została zaprojektowana instalacja fotowoltaiczna składająca się z paneli monokrystalicznych montowanych na dachach budynków. Umożliwia to pozyskiwanie energii z promieniowania słonecznego (OZE).  Wyprodukowana przez odnawialne źródła energia będzie zasilała instalacje części wspólnych budynków, co pozwoli obniżyć rachunki za energię elektryczną. 

Dowiedz się więcej

Zwiń