Spółka Henniger Investment jest rodzinną firmą zbudowaną w całości na polskim kapitale oraz dzięki doświadczeniu, które w znacznym stopniu pochodzi od Przewodniczącego Rady Nadzorczej, jednego z akcjonariuszy Henniger Investment S.A. – Jacka Domogały. Wiedza i doświadczenie zdobywane od 45 lat w różnych branżach, w tym 15 lat w branży przemysłu ciężkiego, sukcesywnie przekazywane są kolejnym pokoleniom nieodłącznie z osobistymi wartościami założyciela firmy, do których zalicza się przedsiębiorczość, inicjatywę, odwagę i poczucie odpowiedzialności.

img-henniger-cele.png

Cele przyświecające każdej realizacji spółki Henniger Investment są zbieżne z misją i wizją firmy zawartej w Idei 3S.

Składają się na nią: szczerość na każdym poziomie działania i komunikacji, solidność w wykonaniu i dostarczeniu mieszkań oraz szacunek dla klienta, rodziny, miasta i środowiska.

Działalność Spółki Henniger Investment od 2006 roku koncentrowała się na nabywaniu oraz zarządzaniu nieruchomościami, czego efektem jest posiadanie nieobciążonych hipotekami nieruchomości oraz terenów inwestycyjnych m.in.: w Krakowie, Wrocławiu, Radzionkowie, Bielsku-Białej oraz Tychach. Spółka Henniger Investment zgromadziła ponad 370 mln zł kapitałów własnych, a wszystkie obecnie realizowane inwestycje finansowane są ze środków spółki, dając gwarancję ich powodzenia.


Dalsze plany Henniger Investment S.A. związane są z dotychczas prowadzoną działalnością inwestycyjno-deweloperską w największych miastach Polski.

NASI PARTNERZY: