Klub osiedlowy dla mieszkańców

Formularz kontaktowy

Budując osiedle, myślimy o przyszłości. Mamy świadomość tego, że dobrze jest znać swoich sąsiadów. Tworząc od podstaw Mieszkaj w Mieście, kierowaliśmy się nie tylko potrzebami w zakresie infrastruktury umożliwiającej zapewnienie bliskości niezbędnych usług. Chcemy także zbliżyć mieszkańców, aby mogli tworzyć prawdziwą wspólnotę, ponieważ wiemy, jak ważne są lokalne społeczności.

Do dyspozycji mieszkańców MWM, z przeznaczeniem na miejsce spotkań, oddane zostało blisko 320 m² powierzchni wydzielonej na parterze budynku w etapie 2.1. przy ulicy Wizjonerów 2.

Zobacz galerię

W przestrzeni tej powstał klub osiedlowy K2O, który dzięki swojemu wyposażeniu umożliwia organizację między innymi warsztatów, zajęć fitness, wystaw, różnorodnych spotkań i prelekcji, pokazów filmowych czy wspólnego kibicowania, wykorzystywany może być również jako miejsce do coworkingu. Mieszkańcy Osiedla Wizjonerów goszczący w klubie odpoczną np. przy grze w bilard i ping ponga, na półkach znajdą książki dla dzieci i dorosłych, które wypożyczać można w ramach bookcrossingu, nie brakuje również zabawek, gier planszowych i szachów. Dodatkowym atutem jest możliwość wynajęcia przestrzeni klubu na potrzebę zamkniętych imprez okolicznościowych organizowanych przez naszych mieszkańców. Natomiast na co dzień można skorzystać z działającej w klubie kawiarni Tektura Cafe, która wśród mieszkańców Krakowa kojarzona jest z najwyższej jakości „małą czarną”.

K2O to pierwsza taka przestrzeń na mieszkaniowej mapie Krakowa!

Informacje o bieżącej działalności klubu i organizowanych w nim wydarzeniach mogą Państwo znaleźć na fanpage’u K2O oraz w redagowanym przez nas newsletterze. Aby przekazywać Państwu informacje o ofercie K2O, w myśl aktualnie obowiązujących przepisów potrzebujemy zgody na przetwarzanie danych osobowych w związku z działalnością klubu osiedlowego, dlatego prosimy o wypełnienie poniższego formularza.

Formularz kontaktowy

Zapisz się do newslettera

Dołącz do naszego newslettera i bądź informowany na bieżąco o aktualnościach oraz ofertach nieruchomości!

Informacje o cookies | Polityka prywatności

Obserwuj nas na:

Masz pytania lub wątpliwości?

Umów się na spotkanie

Napisz do nas lub zadzwoń! Nasz zespół pomoże Ci dobrać najlepszą dla Ciebie ofertę mieszkaniową!