Klub osiedlowy dla mieszkańców

Formularz kontaktowy

Budując osiedle, myślimy o przyszłości. Mamy świadomość tego, że bezpieczniej znać swoich sąsiadów. Tworząc od podstaw Mieszkaj w Mieście, kierowaliśmy się nie tylko potrzebami w zakresie infrastruktury umożliwiającej zapewnienie bliskości niezbędnych usług. Chcemy także zbliżyć mieszkańców aby mogli oni tworzyć prawdziwą wspólnotę ponieważ wiemy jak ważne mogą być lokalne społeczności.

Już w etapie Wizjonerów do dyspozycji mieszkańców oddane zostanie blisko 320 m² powierzchni przeznaczonej na sąsiedzki klub osiedlowy. Wydzielona na parterze przestrzeń o powierzchni blisko 320 m², będąca własnością dewelopera, zostanie udostępniona mieszkańcom MWM z przeznaczeniem na miejsce spotkań.

Zobacz galerię

Ma to być miejsce, w którym mieszkańcy będą mogli rozgrywać np. turniej o mistrzostwo osiedla w tenisie stołowym, bilardzie czy też spotkać się na wspólnym oglądaniu filmów i wydarzeń sportowych bądź po prostu spędzić czas korzystając z oferty usytuowanej w tej przestrzeni kawiarni. W ramach klubu osiedlowego powstać może klub malucha, miejsce do organizacji imprez rodzinnych oraz takie, gdzie mieszkańcy mogliby grać w karty, gry planszowe, szachy czy też wypożyczyć dobrą książkę. Będzie to pierwsza taka przestrzeń na mieszkaniowej mapie Krakowa!

Abyśmy mogli przekazywać informacje o planowanych spotkaniach oraz działaniach zaplanowanych w związku z przygotowaniami do uruchomienia tej przestrzeni takich jak np. konkurs na wybór nazwy klubu; w myśl aktualnie obowiązujących przepisów, potrzebujemy zgody na przetwarzanie danych osobowych w związku z działalnością klubu osiedlowego. Dlatego prosimy o wypełnienie poniższego formularza.

Formularz kontaktowy

Zapisz się do newslettera

Dołącz do naszego newslettera i bądź informowany na bieżąco o aktualnościach oraz ofertach nieruchomości!

Informacje o cookies | Polityka prywatności

Obserwuj nas na:

Masz pytania lub wątpliwości?

Umów się na spotkanie

Napisz do nas lub zadzwoń! Nasz zespół pomoże Ci dobrać najlepszą dla Ciebie ofertę mieszkaniową!