Dzień Otwarty Mieszkaj w Mieście | Specjalna oferta na Osiedlu Wizjonerów

Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty inwestycji Osiedle Wizjonerów realizowanej w Krakowie pod marką Mieszkaj w Mieście.

Spotkanie odbędzie się w sobotę 23 lipca w godzinach od 9:00 do 17:00 w klubie osiedlowym K2O działającym w przestrzeni Osiedla Wizjonerów na krakowskich Bronowicach.

Na Osiedlu Wizjonerów pojawiło się sporo nowości. Ruszyła sprzedaż kolejnego etapu osiedla, a tym samym nasza oferta powiększyła się o ponad 220 nowych apartamentów w etapie Poetów (K). Podczas Dnia Otwartego dowiecie się Państwo, czym wyróżnia się etap Poetów (K) i jakimi udogodnieniami charakteryzują się dostępne w nim lokale.

Ponadto dla wszystkich dostępnych aktualnie w ofercie mieszkań przygotowaliśmy OFERTĘ SPECJALNĄ, o której podczas spotkania opowiedzą Państwu nasi doradcy.

Oprócz naszej największej nowości, jaką jest etap Poetów (K), jako jedni z pierwszych poznacie Państwo nowo otwartą kawiarnię „Kanapka”, która rozpoczyna swoją działalność w klubie osiedlowym K2O, i w której przestrzeni będziemy Państwa gościć na naszym Dniu Otwartym.

23 lipca, sobota

9:00–17:00

Klub osiedlowy K2O

ul. Wizjonerów 2

 

Poniżej znajduje się mapka z lokalizacją klubu osiedlowego K2O i położeniem dodatkowych miejsc parkingowych dla gości Dnia Otwartego.

dzien-otwarty-mwm-fb-post.png
mapa-mwmw-dzien-otwarty-web-22-07-min.png

Załączniki