Biuro sprzedaży

Anna Kamirska
Doradca klienta

Telefon: +48 669 900 270

Jarosław Kobylski
Doradca klienta

Telefon: +48 669 900 269

Wioleta Laska
Doradca klienta

Telefon: +48 669 900 290

ODWIEDŹ NAS W BIURZE SPRZEDAŻY

Adres: ul. Katowicka 41; 31-351 Kraków

Tel.: 12 446 99 90

Email:

Godziny otwarcia: pn-pt: 10:00 - 18:00
środa: 10:00 - 20:00
sobota: 10:00 - 18:00

Sprawdź lokalizację biura sprzedaży Zobacz dojazd

Formularz kontaktowy

Wyślij
Lokalizacja

Spółka Henniger Investment jest rodzinną firmą zbudowaną w całości na polskim kapitale oraz dzięki doświadczeniu, które w znacznym stopniu pochodzi od Przewodniczącego Rady Nadzorczej, jednego z akcjonariuszy Henniger Investment S.A. – Jacka Domogały. Wiedza i doświadczenie zdobywane od 45 lat w różnych branżach, w tym 15 lat w branży przemysłu ciężkiego, sukcesywnie przekazywane są kolejnym pokoleniom nieodłącznie z osobistymi wartościami założyciela firmy, do których zalicza się przedsiębiorczość, inicjatywę, odwagę i poczucie odpowiedzialności.

Cele przyświecające każdej realizacji spółki Henniger Investment są zbieżne z misją i wizją firmy zawartej w Idei 3S.
Składają się na nią: szczerość na każdym poziomie działania i komunikacji, solidność w wykonaniu i dostarczeniu mieszkań oraz szacunek dla klienta, rodziny, miasta i środowiska.

Działalność Spółki Henniger Investment od 2006 roku koncentrowała się na nabywaniu oraz zarządzaniu nieruchomościami, czego efektem jest posiadanie nieobciążonych hipotekami nieruchomości oraz terenów inwestycyjnych m.in.: w Krakowie, Wrocławiu, Radzionkowie, Bielsku-Białej oraz Tychach. Spółka Henniger Investment zgromadziła ponad 370 mln zł kapitałów własnych, a wszystkie obecnie realizowane inwestycje finansowane są ze środków spółki, dając gwarancję ich powodzenia.
Dalsze plany Henniger Investment S.A. związane są z dotychczas prowadzoną działalnością inwestycyjno-deweloperską w największych miastach Polski.

Nasi partnerzy:

Medusa Group

Ceny wskazane w materiałach promocyjnych (w tym na stronie internetowej), a także omówione telefonicznie lub osobiście nie stanowią skutecznej oferty, ponieważ dotyczą lokali mieszkalnych, stanowiących nieruchomości. Wiążące ustalenie ceny lokalu następuje wyłącznie poprzez zawarcie odpowiedniej umowy. Do tego momentu może nastąpić zmiana zakresu propozycji Dewelopera, w tym wycofanie lokalu z oferowania lub zmiana cen lokali.

Zapisz się do newslettera

Dołącz do naszego newslettera i bądź informowany na bieżąco o aktualnościach oraz ofertach nieruchomości!

Informacje o cookies | Polityka prywatności

Obserwuj nas na:

Masz pytania lub wątpliwości?

Umów się na spotkanie

Napisz do nas lub zadzwoń! Nasz zespół pomoże Ci dobrać najlepszą dla Ciebie ofertę mieszkaniową!