Oferta specjalna

Posiadasz Krakowską Kartę Rodzinną 3+? Jako jedyne w Krakowie osiedle nagrodzone tytułem Miejsca Przyjaznego Rodzinom z Dziećmi wychodzimy naprzeciw potrzebom wszystkich tych, którzy poszukują mieszkania oferującego udogodnienia dla najmłodszych oraz ich opiekunów.

Codzienne spacery w otoczeniu licznej zieleni, czas spędzany na wspólnej zabawie w klubie osiedlowym K2O, w tym również w ramach działającego w nim klubu rodziców, bezpieczeństwo i komfort na co dzień. Jesteśmy dumni, że coraz więcej rodzin właśnie na Osiedlu Wizjonerów tworzy swój dom. Dołożyliśmy wszelkich starań, by zapewnić Państwu jak najlepsze warunki do życia, dzięki którym najmłodszym mieszkańcom pozostaną radosne wspomnienia z dzieciństwa z przestrzenią MWM w tle. Przemyślana infrastruktura, żłobki i przedszkola na terenie osiedla, sąsiedztwo rozbudowywanej Szkoły Podstawowej nr 50, mnóstwo zieleni, ciągi pieszo-rowerowe pozbawione ruchu samochodowego, bezpieczne place zabaw i przestrzenie wspólne, gdzie tworzą się przyjaźnie i lokalna społeczność – za te prorodzinne rozwiązania doceniają nas klienci. Dlatego zdecydowaliśmy się zaproponować specjalną ofertę tym z Państwa, którzy są posiadaczami Krakowskiej Karty Rodzinnej 3+. Dzięki niej mogą Państwo liczyć na rabat w wysokości 1000 zł brutto na zakup podwójnego miejsca parkingowego w tym samym budynku przy zakupie mieszkania w ramach jednego z etapów inwestycji Mieszkaj w Mieście.

Wysokość rabatu adresowanego do rodzin z Krakowską Kartą Rodzinną 3+ wynika z preferencyjnego traktowania rodzin wielodzietnych – każdy zakup mieszkania na naszym osiedlu wiąże się z koniecznością zakupu miejsca parkingowego w garażu podziemnym. Ma to swoje źródło w przemyślanych od samego początku założeniach ukierunkowanych na to, aby pojazdy naszych mieszkańców znajdowały miejsce właśnie w podziemnych halach garażowych. Dzięki temu przestrzeń wokół budynków zagospodarowaliśmy na liczne tereny rekreacyjne, zielone oraz place zabaw. Obligatoryjny zakup miejsca parkingowego – w tym wypadku z rabatem w wyżej wymienionej kwocie – nie jest więc tylko fakultatywnym dodatkiem do oferty, ale stanowi wymierną korzyść wynikającą z zaoszczędzonej kwoty na zakup mieszkania.

O programie Krakowskiej Karty Rodzinnej 3+

Krakowska Karta Rodzinna 3+ to system zniżek, ulg, preferencji i uprawnień. System ten tworzy Gmina Miejska Kraków oraz partnerzy, którzy przystępują do programu na podstawie zawieranych z Miastem porozumień. KKR3+ jest elementem polityki prorodzinnej Miasta Krakowa i ma na celu wspieranie i promowanie rodzin wielodzietnych. Do korzystania z Krakowskiej Karty Rodzinnej 3+ uprawnione są:

  1. 1) Rodziny wielodzietne zamieszkałe na terenie Gminy Miejskiej Kraków, w których rodzice (rodzic w przypadku rodzin niepełnych) rozliczają podatek dochodowy od osób fizycznych w urzędzie skarbowym właściwym dla osoby zamieszkałej na terenie Miasta Krakowa. Poprzez rodzinę wielodzietną rozumie się rodzinę składającą się z rodziców (rodzica w przypadku rodzin niepełnych) mających na utrzymaniu co najmniej troje dzieci (w tym dzieci, nad którymi sprawują rodzinną pieczę zastępczą):
    • – w wieku do ukończenia 18 roku życia;
    • – w wieku do ukończenia 24 roku życia – w przypadku, gdy dziecko uczy się w szkole lub szkole wyższej;
    • – bez ograniczeń wiekowych – w przypadku dzieci legitymujących się orzeczeniem o znacznym stopniu niepełnosprawności.

Wnioski o wydanie Krakowskiej Karty Rodzinnej przyjmowane są w następujących lokalizacjach Krakowskiego Centrum Świadczeń: ul. Stachowicza 18, I piętro, stanowiska nr 8, 9, 10, 11 w godz. od 7.40 do 15.30 lub os. Zgody 2, parter, pokój 25 w godz. od 7.40 do 15.30.

Szczegółowe informacje dostępne są pod adresem www.kkr.krakow.pl, gdzie zamieszczona jest również pełna lista partnerów Programu KKR3+.

Zapisz się do newslettera

Dołącz do naszego newslettera i bądź informowany na bieżąco o aktualnościach oraz ofertach nieruchomości!

Informacje o cookies | Polityka prywatności

Obserwuj nas na:

Masz pytania lub wątpliwości?

Umów się na spotkanie

Napisz do nas lub zadzwoń! Nasz zespół pomoże Ci dobrać najlepszą dla Ciebie ofertę mieszkaniową!