Jak zdalnie kupić mieszkanie?

Nie musisz wychodzić z domu, by kupić swoje wymarzone mieszkanie. Krok po kroku wyjaśniamy, jak to zrobić i podpowiadamy, na co zwrócić uwagę.

01

Twoja
przestrzeń

Obejrzyj plan osiedla, sprawdź lokalizację, udogodnienia w postaci infrastruktury oraz dostępnych w pobliżu usług, zwróć uwagę na intensywność zabudowy, rozwiązania technologiczne i termoizolacyjne, a także na stosowane materiały elewacyjne.

Przydatne informacje znajdziesz w zakładce Więcej niż mieszkanie.

02

Nasza
oferta

Zapoznaj się z dostępną on-line ofertą Mieszkaj w Mieście.

Skorzystaj z listy mieszkań bądź wyszukiwarki graficznej.

03

Wirtualne
spotkanie

Mailowo lub telefonicznie umów się na wirtualne spotkanie w formie wideokonferencji, podczas którego doradca zdalnie przedstawi Ci szczegółową ofertę, omówi wszystkie istotne kwestie i odpowie na każde Twoje pytanie, a także udostępni Ci materiały w postaci zdjęć, wizualizacji i szczegółowych planów.

Umów się na spotkanie
04

Jak wybrać
mieszkanie

Jeśli będziesz mieć wątpliwości dotyczące kilku ofert od różnych deweloperów, skorzystaj z poradnika „Jak wybrać mieszkanie?”.

05

Bezpieczna umowa
rezerwacji

Gdy zdecydujesz się na swoje wymarzone mieszkanie, zdalnie podpisz umowę rezerwacyjną dzięki aplikacji Autenti. Umowę otrzymasz szyfrowanym połączeniem na wskazany przez Ciebie adres e-mail.

Pamiętaj, że nasi doradcy są do Twojej dyspozycji na każdym etapie planowania kupna mieszkania. Z przyjemnością udzielą odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania i wspomogą w procesie zakupu.

Kontakt

Zapisz się do newslettera

Dołącz do naszego newslettera i bądź informowany na bieżąco o aktualnościach oraz ofertach nieruchomości!

Informacje o cookies | Polityka prywatności

Obserwuj nas na:

Masz pytania lub wątpliwości?

Umów się na spotkanie

Napisz do nas lub zadzwoń! Nasz zespół pomoże Ci dobrać najlepszą dla Ciebie ofertę mieszkaniową!