Inwestor

Spółka Henniger Investment jest rodzinną firmą zbudowaną w całości na polskim kapitale oraz dzięki doświadczeniu, które w znacznym stopniu pochodzi od Przewodniczącego Rady Nadzorczej, jednego z akcjonariuszy Henniger Investment S.A. – Jacka Domogały. Wiedza i doświadczenie zdobywane od ponad 40 lat w różnych branżach, w tym od 15 lat w branży przemysłu ciężkiego, sukcesywnie przekazywane są kolejnym pokoleniom nieodłącznie z osobistymi wartościami założyciela firmy, do których zalicza się przedsiębiorczość, inicjatywę, odwagę i poczucie odpowiedzialności.

Cele przyświecające każdej realizacji spółki Henniger Investment są zbieżne z misją i wizją firmy zawartej w Idei 3S.
Składają się na nią: szczerość na każdym poziomie działania i komunikacji, solidność w wykonaniu i dostarczeniu mieszkań oraz szacunek dla klienta, rodziny, miasta i środowiska.

Działalność firmy Henniger Investment S.A. od 2006 roku koncentrowała się na nabywaniu oraz zarządzaniu nieruchomościami, czego efektem jest posiadanie nieobciążonych hipotekami nieruchomości oraz terenów inwestycyjnych m.in.: w Krakowie, Wrocławiu oraz Tychach. Do 2016 roku spółka Henniger Investment zgromadziła ponad 286 mln zł kapitałów własnych, a wszystkie obecnie realizowane inwestycje finansowane są ze środków spółki, dając gwarancję ich powodzenia.
Dalsze plany Henniger Investment S.A. związane są z dotychczas prowadzoną działalnością inwestycyjno-deweloperską w największych miastach Polski.

Nasi partnerzy:

Medusa Group Vatra Group

Strona dewelopera:

Henniger Investment

Zapisz się do newslettera

Dołącz do naszego newslettera i bądź informowany na bieżąco o aktualnościach oraz ofertach nieruchomości!

Informacje o cookies | Polityka prywatności

Obserwuj nas na:

Masz pytania lub wątpliwości?

Umów się na spotkanie

Napisz do nas lub zadzwoń! Nasz zespół pomoże Ci dobrać najlepszą dla Ciebie ofertę mieszkaniową!