Sprawdź, co u nas słychać

Weekend majowy

Odpoczywamy w dniach 1-3 maja 2017r. Biuro sprzedaży będzie w tych dniach nieczynne. Zapraszamy ponownie od 4 maja!

Wielkanoc 2017 - przerwa świąteczna

Z okazji Świąt Wielkanocnych biuro sprzedaży będzie nieczynne w dniach 14-17 kwietnia 2017r. Wracamy we wtorek 18 kwietnia, a tymczasem życzymy Państwu szczęśliwych i pełnych radości Świąt Wielkiej Nocy!

Targi Mieszkań i Domów już w najbliższy weekend

Już jutro spotkacie nas na Targach Mieszkań i Domów w krakowskiej Hali Expo! Czekamy na Was na stoisku F13 od soboty do niedzieli w godzinach 10:00 – 17:00. Jednocześnie informujemy, że w związku z obecnością na targach, biuro sprzedaży będzie jutro nieczynne. Do zobaczenia!

System Identyfikacji Wizualnej - parking etapu 01

Kto powiedział, że parkingi podziemne to puste, smutne przestrzenie? Nasze zdecydowanie takie nie są! Na osiedlu MWM dbamy o każdy detal, z myślą o jak najwygodniejszym korzystaniu z budynku przez jego przyszłych mieszkańcow. Przykładem może być przemyślany i ciekawie zaprojektwoany system oznaczeń w garażu podziemnym oraz w strefach wspólnych budynku.
Zdjęcia z realizacji Systemu Identyfikacji Wizualnej w parkingu podziemnym etapu pierwszego do obejrzenia tutaj: 
http://mieszkajwmiescie.pl/galeria-zdjecia-z-budowy-styczen-2017.html

#więcejniżmieszkanie #standardmwm

# więcej niż mieszkanie to także jakość przestrzeni wspólnych. Na naszym osiedlu dbamy o to, aby każda przestrzeń była dobrze zaprojektowana.
Na naszej stronie jest kilka nowych zdjęć realizacji etapu pierwszego w zakresie wnętrz stref wejściowych i klatek schodowych.
Zapraszamy do galerii: http://mieszkajwmiescie.pl/galeria-zdjecia-z-budowy-styczen-2017.html

 

Spotkanie z doradcą kredytowym

Zapraszamy serdecznie na pierwsze w tym roku spotkanie z doradcą kredytowym. Doświadczony specjalista czeka na Państwa w naszym biurze sprzedaży w środę 11 stycznia 2017r. w godzinach  16:00-18:00!

Harmonogram pracy Biura Sprzedaży w okresie świątecznym

Uprzejmie informujemy, że w okresie świątecznym w dniach 23-26 grudnia 2016 r. Biuro Sprzedaży MWM będzie nieczynne.
Wracamy we wtorek 27 grudnia i będziemy do Państwa dyspozycji do piątku 30 grudnia 2016r. Zapraszamy serdecznie!

Rozdawanie choinek - edycja II

W sobotę 17 grudnia 2016r. po raz kolejny rozdawaliśmy świąteczne choinki. Tym razem było ich 176, czyli dokładnie tyle, ile mieszkań jest w drugim etapie inwestycji. Bardzo nam miło, że nasza świąteczna tradycja cieszy się takim zainteresowaniem wśród mieszkańców Bronowic i okolic, a teraz także wśród mieszkańców MWM. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nas w sobotę i mamy nadzieję, że drzewka prezentują się pięknie w Waszych domach! 

Fotorelacja z tego dnia jest dostępna do obejrzenia tutaj:  http://mieszkajwmiescie.pl/galeria-wydarzenia.html

Pozwolenie na użytkowanie dla pierwszego etapu inwestycji

Z przyjemnością informujemy, że otrzymaliśmy Pozwolenie Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego na użytkowanie budynku mieszkalnego (etap 01). Tym samy etap pierwszy można oficjalnei nazwać gotowym! Cieszymy się niezmiernie, że dzięki temu, już w niedługim czasie na naszym osiedlu pojawią się pierwsi mieszkańcy :)

 

Jak mądrze kupić mieszkanie przy 20% wkładzie własnym? Zapraszamy na spotkanie

W środę 9 listopada2016 o godz. 18:00 zapraszamy do naszego biura sprzedaży na spotkanie z doradcą finansowym, który opowie Państwu „Jak mądrze kupić mieszkanie przy 20% wkładu własnego”. Zbliżający się rok 2017 niesie ze sobą kolejne zmiany w obszarze kredytowania mieszkań. Czym jest Rekomendacja S? Jakie warunki kredytowe trzeba będzie spełnić po 1 stycznia 2017r? Jak poradzić sobie z koniecznością posiadania 20% wkładu własnego przy zakupie mieszkania na kredyt? Na te oraz inne pytania postaramy się Państwu odpowiedzieć podczas najbliższego spotkania z cyklu „inwestuj mądrze”. Do zobaczenia!

 

Generalny wykonawca etapu 2.1

Podpisaliśmy kontrakt z Oddziałem Południowym Mostostalu Warszawa na generalne wykonawstwo etapu 2.1. W pierwszym budynku etapu 2 znajdzie się 176 mieszkań o metrażu od 29 do 110 m2. Zakończenie budowy przewidziane jest na II kw. 2018 r.

Drzwi Otwarte - 8 października 2016 r.

W najbliższą sobotę - 8 października 2016 r. zapraszamy na Drzwi Otwarte naszej inwestycji, podczas których będzie można zapoznać się z najnowszą ofertą mieszkań dostępnych w etapie 2.1. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w godz. 11:00 – 16:00 w biurze sprzedaży MWM. Do zobaczenia!


Drzwi Otwarte

 

Premiera II etapu inwestycji podczas Targów Mieszkań i Domów

Jesteśmy w krakowskiej Hali Expo na Targach Mieszkań i Domów, gdzie prezentujemy nowy etap inwestycji MWM.
Sprzedaż etapu 2.1 ruszyła oficjalnie 1 pażdziernika 2016r. Zapraszamy na stosiko F13, gdzie spotkają Państwo naszych sprzedawców gotowych opowiedzieć
zarówno o nowej, jak i dotychczasowej ofercie!  

Kapliczka na terenie MWM

Z początkiem września, na terenie osiedla MWM odbyła się szczególna uroczystość. W dniu 6.09.2016r. poświęcona została kapliczka, która znalazła swoje miejsce na najwyższym punkcie działki, pośród pięknego drzewostanu. Kapliczka zaprojektowana przez architektów z Medusagroup, a wykonana na prośbę Henniger Investment S.A., poza bardzo ciekawą formą architektoniczną, ma być przede wszystkim miejscem służącym refleksji, dającym chwilę wytchnienia oraz możliwość kontemplacji. Wierzymy, że może się ona stać dla kogoś miejscem szczególnym.

Więcej zdjęć znajdą Państwo w naszej galerii: http://mieszkajwmiescie.pl/galeria-wydarzenia-kapliczka.html

Drzwi Otwarte - 17 września 2016r.

Zapraszamy serdecznie na kolejne Drzwi Otwarte, które odbędą się już w najbliższą sobotę 17 września 2016!
Nasi goście będą mieli możliwość spotkania się z architektem wnętrz, a także skorzystania z wyjątkowej OFERTY SPECJALNEJ, dostępnej tylko tego dnia! Czekamy na Państwa w biurze sprzedaży mwm w godz. 11:00 – 16:00. Do zobaczenia!

Zapisz się do newslettera

Dołącz do naszego newslettera i bądź informowany na bieżąco o aktualnościach oraz ofertach nieruchomości!

Obserwuj nas na:

Masz pytania lub wątpliwości?

Umów się na spotkanie

Napisz do nas lub zadzwoń! Nasz zespół pomoże Ci dobrać najlepszą dla Ciebie ofertę mieszkaniową!